Powered by SmartsuppObchodná činnosť

Predaj protipožiarnych produktov

Od vzniku spoločnosti sa venujeme aj servisnej činnosti. Vykonali sme tisícky kontrol a testovaní protipožiarnej techniky vďaka ktorým sme nazbierali cenné skúsenosti. Vieme, ktorá technika je spoľahlivá, dokážeme vám odporučiť zariadenia s dlhodobou životnosťou a tým znížiť vaše náklady pri plnení zákonom daných povinností.

Hasiace prístroje

Protipožiarne produktyDodáme vám certifikované hasiace prístroje rôznych typov, poradíme pri ich rozmiestnení v objekte a ponúkneme doplnkový tovar.

Hydranty

Zabezpečíme dodávku komponentov hydrantových systémov (hadice, skrinky, ventily alebo prúdnice) ale aj celých kompletov. Viac informácii vám radi poskytneme na požiadanie.

Požiarno-bezpečnostné značky

Zabezpečíme dodávku a montáž požiarno-bezpečnostného značenia od zákazových, výstražných, príkazových, záchranných, elektroinštalačných či certifikačných značiek. Označíme sklady, plynové kotolne a rôzne obaly na chemické látky. Všetko podľa platnej legislatívy.

Vždy ponúkame viac

V oblasti protipožiarnej ochrany dodáme aj príslušenstvo k požiarnym dverám. Ak potrebujete ochrániť hodnotné predmety alebo stroje dodáme aj protipožiarne textílie a protipožiarne upchávky, od výrobcu HILTI nielen dodáme ale aj odborne nainštalujeme.

Naše služby pre vašu firmu

Kontaktujte nás už dnes

Radi Vám pripravíme nezáväznú a výhodnú ponuku.

Kontakty

Neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení
odpovedať na vaše otázky.

Ako vám môžeme pomôcť?

Tento údaje je povinný, vyplňte ho, prosím.

Tento údaje je povinný, vyplňte ho, prosím.

Tento údaje je povinný, vyplňte ho, prosím.

Tento údaj je povinný

Invalid Input

Súhlas so spracovaním osobných údajov je povinný.

Invalid Input